Trafik Sigortası Poliçesini Ekonomik Fiyata Almanın Yolu

Trafik Sigortası Poliçesi Almadan Önce Sigorta Şirketlerini Araştırın

Aracınıza en uygun trafik sigorta poliçesini almadan önce sigorta şirketlerinin sunduğu hizmetleri araştırmalısınız. Anlaşma yaptıkları teknik servisleri ve sigorta şirketinin sunduğu avantajlara göz atmalısınız. Bazı sigorta şirketleri trafik sigorta poliçesinin yanında başka avantajları da size sunmaktadır. Bu sayede tek bir ücret ile birçok avantajdan da yararlanabilmektesiniz. Sigorta şirketlerinin verdikleri teminat içeriği de önemlidir. Bu konuda mutlaka sigortacınıza danışarak bilgi almanız gerekir. Trafik sigortasının primleri sigortalatmak istediğiniz aracın modeline ve yaşına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Poliçe almadan önce mutlaka sigorta şirketlerinin verdiği hizmetin seviyesine göz atin ve kaparinizi öyle verin.

Uygun Fiyata Trafik Sigorta Poliçesi Almanın Yolu

Trafik sigorta poliçelerinin süresi 1 yıldır ve her yıl yenilenmesi zorunludur. Ödediğiniz tutar da 1 yıllık poliçe içindir. Sigorta sektörü içerisinde birçok sigorta şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler verdikleri teminatlar ile arazinizi güvence altına alırlar. Peki bu şirketler arasından ekonomik sigorta poliçesi alımını nasıl yapacaksınız? Firmamız bu konuda geçmişten gelen deneyim ve tecrübesi ile size destek sunmaktadır. Günümüzde çok abartılı fiyatlara trafik sigorta poliçesi satılmaktadır. Bunun için müşteriyi düşünen ve müşteri odaklı çalışmalar yaparak trafik sigortası poliçesi konusunda en uygun tutara poliçe almanız sağlanmaktadır.

30 yıllık sigortacılık tecrübemiz ile sizin bütçenize uygun sigorta poliçelerine ulaşmanız sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet verilerek ayrıca ödeme kolaylıklarından yararlanarak aracınıza poliçe saatin alabilirsiniz. Sizin için online olarak trafik sigorta poliçesi teklifleri listeliyor ve en ekonomik olanı seçmenize yardımcı oluyoruz. Birçok sigorta şirketinden online olarak alınan teklifleri en kısa süre içerisinde sizinle buluşturuyoruz. Tüm bu hizmetler alanında uzman kadro tarafından verilmektedir. Güvenilir ve ilkeli çalışmalarımız ile sektör içerisinde en çok tercih edilen firmamız gün geçtikçe hizmet ağını da geliştirmektedir.

Uygun fiyata Poliçe Almanın Yolu

·         Poliçe almadan önce size güven duygusu verecek ve sizi doğru yönlendirecek sigorta danışmanı edinin. Çünkü sigorta danışmanı primlere etki eden durumları bildiği için uygun fiyata poliçe almanızı sağlayacaktır.

·         Tek sigorta şirketinin verdiği fiyat ile yetinmeyin. Birden çok sigorta şirketinden teklif alınmasını sigorta danışmanınızdan isteyin.

·         Sigorta poliçesi 1 yıllık olduğundan bu yıl süresi içerisinde iyi sürücü olmaya özen gösterin. Herhangi bir kazaya karışmayın. Kaza yaparsanız ödeyeceğiniz primlerde de artist olacaktır.

·         Araç saatin alırken daha yeni modeller almaya çalısın. Aracınız ne kadar eski ise ödeyeceğiniz trafik sigorta primi de o kadar artacaktır.

·         Araç sahibinin de yaşı önem taşır. Yeni trafiğe çıkan biri daha fazla ücret ödeyecek iken siz yas itibari ile daha az prim ödersiniz.

·         Arazinizin rengi kırmızı veya turuncu gibi canlı renklerden oluşuyor ise siz siyah veya beyaz renklerden birini tercih etmeye özen gösterin. Çünkü renk de primi etkilemektedir.

·         Arazinizin plakası da primi etkiler. İstanbul ile başka bir ilin ödeyeceği primler farklıdır.

·         Trafik sigortanızın yenilemesi geldiğinde vaktinde yenilemeye çalısın. Süresini geçirirseniz ödeyeceğiniz prim cezalı olacaktır.

Trafik Sigortası Poliçenize Birlikte Karar Verelim

Trafik poliçesi saatin almadan önce sizin için en uygun primi birlikte belirleyelim. Sizin memnun olmanız için gereken tüm hizmet profesyonel olarak verilmektedir. Ayrıca kurumsal yapımız ile sektöre öncülük eden firmamız trafik sigorta poliçenizi ekonomik olarak almanıza yardımcı olur. Poliçe yenileme dönemiz takip edilerek vakti geldiğinde tarafınıza bilgi verilir. Ayrıca trafik sigorta poliçenizi taksitle de alabilme imkânına sahipsiniz. Online olarak sunulan teklifleri görüntüleyebilir en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurarak gereken desteği alabilirsiniz.